Vždy ide len o tvoje zdravie

KONTAKTOVAŤ

AKTIVÁCIA KÓDU VÍŤAZOV

Nedeľa až Štvrtok o 19:30

ČO JE KÓD VÍŤAZOV?

Ide o program, ktorý sa skladá zo 45-minútových cvičení na dychovo-meditačno-terapeutickom princípe. Dokáže zmeniť zaužívané vzorce vášho správania na podvedomej úrovni a aktivizovať zmeny na bunkovej úrovni. Pocítite zmeny vo veľmi krátkom čase.

KÓD VÍŤAZOV podporuje vaše zdravie, pomáha zlepšovať vzťahy, podporuje vašu výkonnosť a efektívne narábanie s časom, maximalizuje vaše schopnosti a prispieva k ich rozvoju, pomáha objaviť zmysel a radosť zo života.

Nie je to klišé. KÓD VÍŤAZOV je výber toho najlepšieho, čo som za 15 rokov svojej praxe na svojich klientoch zaznamenal. Všetky tieto techniky, s ktorými sa môžete oboznámiť, dokázali každému jednému môjmu klientovi zmeniť život podľa vlastných predstáv.

Podujatia tento týždeň

Utorok 18:00

Šťastné dieťa

Online workshop ŠŤASTNÉ DIEŤA je zameraný na zadefinovanie a odstránenie podvedomých postojov a presvedčení, ktoré reálne vytvárajú napäté situácie vo vzájomnej každodennej komunikácií rodič  ̶   dieťa.

Stredu 18:00

AKO SA NEZBLÁZNIŤ

Online Workshop AKO SA NEZBLÁZNIŤ je unikátny transformačný program zameraný na zadefinovanie a odstránenie podvedomých postojov a presvedčení, ktoré ovplyvňujú váš život.

Výsledkom je zlepšenie vzájomných vzťahov, vyššia kreativita, lepší spánok, silná regenerácia tela, tvorivosť, zvýšené fyzické výkony tela a iné.

Štvrtok 18:00

DOKONALÝ VZŤAH

Online workshop DOKONALÝ VZŤAH je unikátny transformačný program s cieľom zadefinovať a odstrániť podvedomé postoje a presvedčenia, ktoré reálne vytvárajú napäté situácie vo vzájomnej každodennej partnerskej komunikácií.

Pomohol som už mnohým

ZNÁME OSOBNOSTI, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEM

ĎALŠIE ÚSPEŠNÉ PRÍBEHY ĽUDÍ

REGISTRUJTE SA PRE NEWSLETTER

KONTAKT

NEVÁHAJTE MA KONTAKTOVAŤ

  Prevádzkovateľ

  Werbea, s.r.o,
  Jakabova 45,
  821 04 Bratislava
  IČO: 50 007 343,
  DIČ: 212 023 60 85, Nie je platcom DPH

  Email
  SLEDUJTE MA
  Zaujímajú ta moje podujatia?Zadaj svoju emailovú adresu a buď prvý kto bude upozornený na najbližšie podujatie!

  Rezervujte si miesto na mojich podujatiach a online workshopoch.